سیستان نگاه – کشف محموله یک میلیاردی برنج قاچاق در نیمروز/ هشت قاچاقچی دستگیر شدند

۲۳ آبان ۱۳۹۶ خبری

به گزارش سیستان نگاه سرهنگ حسن آشیانی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا ابراز کرد: با توجه به اینکه قاچاق کالا تاثیر مخربی بر اقتصاد و سلامت جامعه دارد ماموران انتظامی نیمروز با تمام توان در مقابل قاچاقچیان ایستاده اند.

وی افزود: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی و تاثیر آن بر بهبود شرایط کشور، مقابله با قاچاق از اهمیت زیادی برخوردار است چرا که یکی از مهم ترین عوامل عملی نشدن اقتصاد مقاومتی به سبب تعطیلی کارخانه ها و کارگاه ها و در پی آن بیکاری کارگرانمی تواند قاچاق باشد.

آشیانی ادامه داد: ماموران ايست و بازرسي شهرستان نیمروز مستقر در سفیدآبه هنگام کنترل خودروهای عبوری به هشت دستگاه خودرو مشکوک و در نهایت برای بررسی بیشتر آنها را متوقف کردند.

وی اضافه کرد: پس از بازرسی از خودروهای متوقف شده ۲۰۰ تن برنج قاچاق که از طریق مبادی غیرقانونی وارد کشور و در حال انتقال به یکی از استان های همجوار بود کشف و ضبط شد.

آشیانی اظهار کرد: پس از کشف برنج های قاچاق، هشت قاچاقچی دستگیر شد تا پس از تشکیل پرونده مقدماتی به منظور سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضائی شوند‌.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه طبق بررسی های به عمل آمده ارزش این برنج ها یک میلیارد تومان است رسیدگی به این پرونده از اهمیت بسیاری برخوردار است.

انتهای پیام

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم