سیستان نگاه – برگزاری جشنواره فرهنگی مکارم‌الاخلاق در دانشگاه سیستان و بلوچستان

۲۳ آبان ۱۳۹۶ خبری

محمود محمدقاسمی در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: جشنواره فرهنگی و هنری مکارم الاخلاق توسط معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی و معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه سیستان بلوچستان به مناسبت روز دانشجو برگزار می شود.
وی افزود: این جشنواره در هشت بخش شامل حفظ و ترجمه سوره مبارکه نبا، حفظ و ترجمه دعای مکارم الاخلاق، حفظ و ترجمه سوره مبارکه عبس، حفظ و ترجمه سوره مبارکه انسان، حفظ و ترجمه دعای عهد امام زمان(عج) ویژه دانشجویان برگزار می‌شود.
سرپرست معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان ادامه داد: دانشجویان می توانند با موضوع دانشجو، خوابگاه من و دانشگاه من در رشته های شعر طنز، عکاسی و کاریکاتور در این جشنواره شرکت کنند.
محمدقاسمی با بیان اینکه ۴۰ جایزه برای ۴۰ نفر برگزیده این جشنواره پیش بینی شده است، گفت: به نفرات نخست هر رشته مبلغ ۱۳۰ هزار تومان، نفرات دوم هر رشته مبلغ ۱۰۰ هزار تومان، نفرات سوم هر رشته مبلغ ۸۰ هزار تومان و نفرات چهار و پنجم هر رشته مبلغ ۶۰ هزار تومان پرداخت می شود.
وی با اشاره به اینکه امتحانات جشنواره فرهنگی و هنری مکارم الاخلاق به صورت کتبی و تستی است، تصریح کرد: زمان برگزاری آزمون کتبی نیز جمعه ۱۷ آذرماه در سالن امتحانات دانشکده مهندسی دانشگاه سیستان بلوچستان می باشد و مراسم اختتامیه و اهداء جوایز و تقدیر از برگزیدگان روز دوشنبه ۲۰ آذرماه در تالار ملاصدرا دانشگاه برگزار می شود.

انتهای پیام//پ

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم