سیستان نگاه – افزایش پذیرش بیمار در کلینیک فیزیوتراپی زهک تا پایان مهرماه

۲۰ مهر ۱۳۹۶ خبری

به گزارش سیستان نگاه : دکتر مجتبی رفیق دوست سرپرست بیمارستان سید الشهداء شهرستان زهک در گفت و گو با پایگاه خبری ندای هیرمند گفت:کلینیک فیزیوتراپی بیمارستان سید الشهداء(ع) شهرستان زهک در خرداد ماه سال ۱۳۸۹ راه اندازی و در زمینه های الکترو تراپی، مکانو تراپی، تمرین درمانی، درمانهای دستی توانبخشی در بیماران دارای ضایعات نورولوژی ،ضایعات ارتوپدی و آسیب های اندام،  همه روزه بجز ایام تعطیل به مردم شریف شهرستان  زهک خدمت رسانی می کند.

وی افزود: ظرفیت پذیرش بیمار در این کلینیک اکنون روزانه ۱۵ نفر بیمار بوده که با پیگیری های انجام شده و ساخت و تجهیز ساختمان جدید کلینیک فیزیوتراپی امکان ارتقاء خدمات هم از نظر کیفی و هم از نظر کمی امکان پذیر خواهد بود.

دکتر رفیق دوست خاطرنشان کرد:  این امر با توجه به حمایت و پیگیریهای دکتر علی اکبر نصیری رییس دانشگاه علوم پزشکی زابل تا  پایان مهرماه سال جاری محقق خواهد شد و خدمتی بی منت به مردم قدرشناس شهرستان زهک می باشد.

سرپرست بیمارستان سیدالشهداء شهرستان زهک خاطرنشان کرد: با آغاز طرح تحول نظام سلامت و افتتاح ساختمان جدید بیمارستان تعداد بخش ها از ۷ به ۱۲ و تعداد تخت ها از ۶۳ به ۱۱۸ افزایش پیدا کرد.

رفیق دوست گفت: همچنین با آغاز طرح تحول نظام سلامت پرداخت توسط بیماران بیمه شده روستایی  به سه درصد کاهش پیدا کرد.

 

انتهای پیام/

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم